KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10728018
nr 1072 8018
Akvarell
Japan, Signerad, 1800-tal, 62x39
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 28 november 2016
kl 20:10:11
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
- Klassiska
28 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska